Studiereis Londen: 'streetfood & lifestyle tour'

Op 14 en 15 november organiseert retaildesignbureau JDV speciaal voor retailers een tweedaagse studiereis door Londen. RetailTrends is hier ook bij betrokken en delen daarom graag wat informatie over deze 'streetfood & lifestyle tour'.
 
In deze bruisende stad komen alle elementen van spannende winkelconcepten en ontwerpen samen. We combineren de winkels die je niet mag missen, maar laten je ook aantrekkelijke plekken zien waar eten, levensstijl en sociaal samenzijn samenkomen. Tijdens een tweedaagse reis overladen we je met inspiratie en geven we je een voorproefje van alles wat de moderne retail te bieden heeft.

Meer informatie over de studiereis vind je hier: Studytrip London 2023.pdf
 
Deelnemerstarief: € 1.250 ex btw
Dit is inclusief transport in Londen, 2x lunch, 1x diner, 1x hotelovernachting in citizenM.
 
Additionele kosten:
- Trein- of vliegticket retour
- Extra hotelovernachting indien je maandagavond al willen arriveren.
 
Mocht je geïnteresseerd zijn of vragen hebben, meld je dan aan voor meer informatie via www.josdevries.eu/studytrip-2023/
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!