Word member

Ericsson wil concurreren in Zuid-Korea

Sony Ericsson wil in 2007 de concurrentie aangaan op de Zuid-Koreaanse mobiele telefoniemarkt. Het bedrijf is in gesprek met diverse providers van mobiele telefonie over de installatie van wifi voor een nieuwe Sony Ericsson-telefoon, meldt een woordvoerder van SK Telecom. SK Telecom is de grootste mobiele provider in Zuid-Korea.

Mogelijk introduceert Sony Ericsson in de tweede helft van 2007 een nieuwe technisch geavanceerde telefoon uit Zuid-Korea. SK Telecom heeft echter nog niet besloten de telefoons daadwerkelijk te kopen.

De Zuid-Koreaanse mobiele markt wordt gedomineerd door Zuid-Koreaanse bedrijven als Samsung en LG.
Vooralsnog is Motorola de enige buitenlandse distributeur van telefoons in het land. Volgens een analist van onderzoeksbureau Shinyoug heeft Motorola een marktaandeel van ongeveer tien procent.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!