Word member

BCC wil slooppremie voor oude koelkasten

BCC pleit voor een slooppremie voor consumenten die hun oude koelkast vervangen voor een nieuwe. Door gedurende een korte periode een slooppremie in te voeren verwacht de elektro-retailer dat veel van het oude 'koelkastenpark' wordt vervangen en daarmee in één keer een extra milieuwinst wordt behaald. Deze zomer onderzoekt BCC, als grootste koelkastverkoper van Nederland, of branchebrede invoering haalbaar is.

Volgens BCC is de nieuwe generatie koelkasten een stuk minder belastend voor het milieu: ze maken minder geluid, zijn aanzienlijk hygiënischer door een constante koeling en ze gebruiken tot zeventig procent minder energie. De gemiddelde gebruiksduur van een koelkast is nu vijftien jaar en dat is lang in vergelijking met andere huishoudelijke apparaten.

BCC gaat over de branchebrede periodieke invoering van de slooppremie in gesprek met fabrikanten, branchevereniging Uneto-VNI en het ministerie.

Voor het gehele persbericht klikt u hier.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!