Word member

Pon neemt Gazelle onder zijn hoede

Auto-importeur Pon neemt fietsenfabrikant Gazelle over. De importeur van onder andere Audi, Porsche en Volkswagen hoopt met de overname zijn aanwezigheid op de fietsenmarkt te verstevigen. Pon wil profiteren van de opkomst van de elektrische fiets en de groeiende vraag naar milieuvriendelijker manieren van vervoer.

“Gazelle past, gezien de huidige mobiliteitsvraagstukken, uitstekend bij onze automotive activiteiten”, aldus Janus Smalbraak, voorzitter van de raad van bestuur. Ook Gazelle ziet de samenwerking positief tegemoet. “Op deze manier kunnen wij onze positie als marktleider in Nederland verstevigen en ook in het buitenland verder groeien in de fietsenmarkt”, aldus Gazelle-topman Jeroen Walraven.

Pon is al langer bekend op de fietsenmarkt. Het bedrijf begon eind negentiende eeuw als rijwielhandel en produceerde zelfs eigen fietsen. Gazelle blijft ook na de overname een zelfstandig opererend bedrijf.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!