Word member

Biretco neemt afscheid van algemeen directeur

Henk de Vreeze stapt per 1 januari 2012 op als algemeen directeur van Biretco. De Vreeze hield zich sinds december 2007 bezig met het herstructureren van de retailorganisatie in de rijwielbranche.

Financieel directeur Erik de Geus en commercieel directeur Willem Veenstra zullen samen de nieuwe directie van Biretco vormen. Willem Veenstra is sinds 1 februari 2011 werkzaam bij Biretco als commercieel manager. Daarvoor bekleedde hij diverse leidinggevende posities binnen de retail.

Henk de Vreeze zal nog enige tijd in de rol van adviseur betrokken blijven bij de organisatie. Eén van de belangrijkste taken van de nieuwe directie is het richting geven aan de strategische plannen waarbinnen de verbinding met de aangesloten ondernemers en de business partners centraal staat.

Bij Biretco zijn zevenhonderd fietswinkels uit Nederland, België en Duitsland aangesloten. De totale consumentenomzet bedraagt 325 miljoen euro.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!