Word member

Vögele in conflict met filiaalmanagers

De top van modeketen Charles Vögele Nederland maakt ruzie met een groep filiaalmanagers over de huidige reorganisatie. Vögele wil tientallen filiaalmanagers ontslaan en daarvoor vervangers aanstellen, omdat ze te weinig omzet zouden behalen en ongeschikt zijn om het filiaal weer winstgevend te maken.

De ontslagen werknemers stappen naar de rechter, meldt het dagblad TC Tubantia. Het van oorsprong Zwitserse bedrijf neemt deze maatregel omdat Vögele Nederland anders wel eens failliet zou kunnen gaan, meldt advocaat Joost Bruins.

Vögele exploiteert 108 winkels in Nederland en heeft een personeelsbestand van zevenhonderdvijftig werknemers. Vögele Benelux leed in 2011 een verlies van twintig miljoen euro.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!