Word member

Coolblue stapt in witgoed

Webwinkelketen Coolblue voegt witgoed aan zijn assortiment toe. De online retailer in consumentenelektronica verkoopt sinds maandag wasmachines en drogers via de domeinnamen wasmachinestore.nl en wasdrogerstore.nl. De komende weken volgen er webwinkels voor apparaten als koelkasten, vriezers en vaatwassers.

Coolblue is actief met vijf fysieke filialen en tweehonderd webwinkels. De keten hanteert voor elke productgroep een aparte domeinnaam. Coolblue denkt nog dit jaar meer dan honderd extra webwinkels te kunnen toevoegen door de opening van een nieuw magazijn in Tilburg.

Coolblue is zijn assortiment al langer aan het verbreden. Zo startte de keten onlangs met de verkoop van huis-, tuin- en keukengerei.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!