Word member

Apple lanceert inruilprogramma

Apple komt in september met een inruilprogramma. Hierbij kunnen consumenten oude toestellen inleveren en tegen korting een nieuw toestel aanschaffen. Onduidelijk is nog wat Apple met de oude toestellen gaat doen, maar die zouden aan opkomende landen kunnen worden verkocht.

Apple heeft het inruilprogramma nog niet officieel aangekondigd. Ook is het nog vaak of het programma wereldwijd wordt gelanceerd. Het Apple-personeel in de Apple Stores wordt inmiddels wel al voorbereid op het inruilprogramma en in Dallas is er al mee geëxperimenteerd.

Waarschijnlijk gaat Apple het inruilprogramma introduceren op 10 september tijdens het iPhone-evenement, waar vermoedelijk ook de iPhone 5S en de iPhone 5C (een goedkopere iPhone met plastic behuizing) gelanceerd worden. Foto’s van beide modellen lekten vorige week uit op internet. Ook iOS7 wordt tijdens het evenement mogelijk gelanceerd.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!