Word member
​McGregor benoemt nieuwe ceo

​McGregor benoemt nieuwe ceo

Armin Broger is vanaf deze week de nieuwe topman van McGregor. Oprichters Jeroen Schothorst en Ben Kolff hebben zich, zoals eerder al werd aangekondigd, teruggetrokken uit de directie.

Broger heeft twintig jaar ervaring in de top van modeconcerns. Zo was hij directielid bij onder meer Tommy Hilfiger en Levi’s. Schothorst en Kolff treden toe tot de nog te vormen raad van commissarissen.

McGregor liet in februari weten afscheid te nemen van zijn raad van commissarissen, die in 2013 werd geïntroduceerd. De raad was drie jaar terug een voorwaarde van ABN AMRO voor een herfinanciering. Toen alle schulden eind vorig jaar waren afgelost, kon McGregor afscheid van de raad nemen.

Schothorst en Kolff hebben samen met investeerder Marcel Boekhoorn en NIBC de aandelen van McGregor in handen. Het concern is goed voor meer dan 150 eigen winkels, driehonderd shop-in-shops en een jaaromzet van zo’n 235 miljoen euro.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!