Minimalistisch Japans met kleurrijke mannenkleding

Voor het eerst is er een flagshipstore geopend voor de mannenlijn Homme Plissé van de Japanse modeontwerper Issey Miyake. De winkel van 225 vierkante meter staat in de wijk Aoyama in Tokio. De ruimte is ontworpen door Tokujin Yoshioka. Een minimalistische, Japanse stijl, met kale betonnen muren, pilaren, balken en leidingen. De vloer is van gepolijst beton, het plafond is gepleisterd.
Je kunt dit RetailTrends-artikel niet volledig lezen omdat je nog niet bent ingelogd of nog geen gratis account hebt aangemaakt.
Log in of maak een gratis account aan op RetailTrends, en krijg online toegang tot alle 15 toekomstverkenningen in het 15-jarig jubileumnummer van RetailTrends Magazine.
Ook kan je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste nieuws en de opkomende trends in de retailmarkt via de gratis nieuwsbrieven.
Wanneer je m.b.v. social media inlogt, ga je akkoord met onze privacyverklaring.