Word member
Overvallen in de detailhandel nemen toe

Overvallen in de detailhandel nemen toe

Het aantal overvallen in de detailhandel is dit jaar met acht procent gestegen, ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dat meldt De Telegraaf, dat de cijfers van Detailhandel Nederland in handen heeft.

In de eerste acht maanden van 2019 werden er in totaal 186 overvallen gepleegd. “Daar zien we nu al een fikse toename terwijl de zogenoemde donkere dagen nog moeten komen”, vertelt Bert van Steeg van de belangenvereniging van winkeliers. In 2018 waren er tot en met augustus nog 172 overvallen gepleegd.

De stijging is vooral goed zichtbaar in de grote steden. Rotterdam is de enige stad waar het aantal overvallen daalde van 96 naar 81. In Amsterdam steeg het aantal berovingen van 133 naar 137, in Eindhoven van 22 naar 30 en in Den Haag van 22 naar 26.
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!