Word member
French Connection heeft dringend geld nodig

French Connection heeft dringend geld nodig

French Connection waarschuwt dat het binnen enkele maanden zonder geld kan komen te zitten. De Britse retailer is in gesprek met diverse potentiële investeerders voor noodzakelijke financiering.

Het in 1972 opgerichte bedrijf, dat onder meer met het merk FCUK aan de weg timmert, heeft door de coronacrisis al zijn winkels in het Verenigd Koninkrijk moeten sluiten. Ook in andere landen gingen veel winkels dicht. Het bedrijf werkt wel aan plannen voor heropening van de winkels.

French Connection zegt goede hoop te hebben dat er voldoende geld wordt binnengehaald. Van de Britse overheid moet het bedrijf het niet hebben, zegt het in de verklaring. Volgens de retailer zijn de voorwaarden veel te streng en is het ondanks diverse pogingen niet gelukt om steun te krijgen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!