Koerswijziging Bloomon: alle boeketten ook los te bestellen

Koerswijziging Bloomon: alle boeketten ook los te bestellen

Bloomon verandert van koers. Stond tot nu toe de abonnementenservice centraal, voortaan kan het gehele aanbod aan verse bossen bloemen en droogbloemen ook los worden besteld. De abonnementen blijven wel bestaan.

"Vorig jaar zijn we gestart met de losse verkoop van een enkel boeket - de cadeaubos. Dat bleek zeer succesvol", zegt ceo Bart Troost. "We zien dat er een grote groep potentiële klanten is die onze stijl heel mooi vindt én op elk moment bloemen wil kunnen bestellen en laten bezorgen - voor zichzelf of als cadeau."

Waar het voorheen een verrassing bleef hoe de bos eruit zou zien, zijn de designs nu vooraf in de webshop te bekijken. Elke twee weken verandert Bloomon het assortiment. Vanaf half november bezorgt het bedrijf de bossen zeven dagen per week: vandaag besteld, morgen bezorgd.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!