Word member
2theloo gaat door bij Shell

2theloo gaat door bij Shell

De toiletten van 2theloo blijven in de tankstations van Shell aan de Nederlandse snelwegen. Het contract is met vijf jaar verlengd.

2theloo heeft enkele lastige jaren achter de rug. Het bedrijf kiest voor een aanscherping van de strategie, zegt ceo Tom Daniels in De Telegraaf. Wc's nabij treinstations, tankstations en toeristische hotspots blijft het doel. Locaties in winkelstraten, zoals de iconische eerste vestiging in de Kalverstraat, zijn niet meer de focus. "Wij willen ook graag een boterham verdienen. Vestigingen die ons geld kosten, doen we weg."

Dat gaat met een nieuw logo. Het knallende rood wordt ingeruild voor subtiel groen. Daniëls: "Rood is toch gevaar, stop, wees op je hoede. Groen staat voor ontspanning en duurzaamheid."

2theloo zit in Europa op ruim tweehonderd locaties in twaalf landen. Behalve bij Shell zijn de toiletten ook onder meer te vinden op stations in Frankrijk en Spanje.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!