Word member

Deense ophef rond tubetje wodka

Een nieuwe wodkadrank met vruchtensmaak zorgt in Denemarken voor de nodige ophef. Het drankje van Go-More.dk wordt in tubes verkocht, met een alcoholpercentage tussen de tien en twaalf procent. Critici menen dat de fabrikant zich hiermee vooral op tieners richt. Klaus Wilmann van de Deense Kinderraad: “Geen volwassene zal een tube kopen om er aan te gaan sabbelen.”

Go-More is zich echter van geen kwaad bewust. “We richten ons op discotheekbezoekers die bang zijn dat er verslavende middelen aan hun drankjes worden toegevoegd.” De Kinderraad vermoedt echter dat het drankje vooral aftrek zal vinden in supermarkten. “Dat hebben we ook gezien bij alcoholische drankjes die als frisdrank smaken en vooral door meisjes worden geconsumeerd.”

Deense jongeren drinken veel in verhouding tot andere Europese jongeren. Hiermee vormen ze een aantrekkelijke doelgroep. Eerder al werden lolly’s en winegums met alcohol op de Deense markt gebracht.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!