Word member
Bruna opent eerste stationswinkel in voormalige AKO

Bruna opent eerste stationswinkel in voormalige AKO

Volgend jaar volgen er nog 13.

Bruna heeft op treinstation Amsterdam Centraal zijn eerste vernieuwde stationswinkel geopend. Het is de start van de eerder aangekondigde ombouwoperatie van AKO-filialen.

De nieuwe Bruna-winkel is te vinden in de IJ-hal van het station en is volgens moederbedrijf Audax speciaal samengesteld voor de stationsbezoeker. Daarbij ligt de focus op zowel reizigers als buurtbewoners. De vestiging is uitgerust met zelfscankassa’s, een servicebalie en digitale schermen met promoties.

Volgend jaar heropenen nog 13 voormalige AKO-vestigingen op NS-stations als Bruna. Daarmee komt het totale aantal Bruna-winkels in Nederland op bijna 300.

Bruna en AKO vallen allebei onder Audax. Het bedrijf maakte afgelopen zomer bekend met laatstgenoemde formule te stoppen.

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!