Word member
Peek & Cloppenburg in race voor overname Sinn

Peek & Cloppenburg in race voor overname Sinn

Warenhuis Peek & Cloppenburg wil de modeketen Sinn overnemen. Dat meldt het Duitse TextilWirtschaft. Het warenhuis is van plan alle 40 winkels van de in nood verkerende modeketen te kopen.

Als de schuldeisers akkoord gaan met de overname, heeft het bedrijf alleen nog goedkeuring van de Duitse mededingingsautoriteit, het Bundeskartellamt, nodig.

Sinn heeft vooral filialen in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Er wordt gewerkt aan een herstructurering om zoveel mogelijk winkels en banen te behouden. Met de overname door Peek & Cloppenburg lijkt dat mogelijk.

Sinn kwam al eerder in de problemen: in coronajaar 2020 vroeg het uitstel van betaling aan. Ook in 2008 en 2016, toen de keten nog SinnLeffers heette, was dat het geval.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!