Modemerk Scotch & Soda, dat vorig jaar failliet ging, opent in Duitsland dit jaar diverse winkels. Retailpartner New Black Fashion GmbH is in dat land verantwoordelijk voor de doorstart.
In april komen er in elk geval vestigingen bij in Heidelberg en in de Designer Outlet Neumünster, waar het om een heropening gaat. Ook opent Scotch & Soda een winkel in het nieuwe winkelcentrum Westfield Überseequartier in Hamburg. Verder werkt het merk aan een terugkeer in het hart van Berlijn. Sinds november vorig jaar zit Scotch & Soda weer in Keulen.
Ook in andere landen is Scotch & Soda in het straatbeeld teruggekeerd. Zo nam Groep Alain Broekaert vorig jaar na de Franse tak ook 9 winkels in België over. In Oostenrijk ging een franchiser met enkele vestigingen door. Of er in Nederland weer winkels komen, is niet bekend. Merkeigenaar Bluestar Alliance reageerde ondanks diverse pogingen nooit op vragen.
Reacties 0