Ernsting's family opent nog 3 winkels in Nederland

Ernsting's family opent nog 3 winkels in Nederland

De Duitse modeketen opent de komende maanden vestigingen in Apeldoorn, Best en Den Bosch (centrum).

De Duitse modeketen Ernsting's family opent de komende maanden zeker nog 3 winkels in Nederland. Dat bevestigt een woordvoerder aan RetailTrends. De teller komt daarmee op 8 te staan.

Eind maart trekt Ernsting's family in het Apeldoornse winkelcentrum Eglantier. Op 13 juni volgt een vestiging in Best. Naar verwachting opent in juli een winkel in het centrum van Den Bosch. Die zaak zou er al eerder komen, maar er waren volgens de woordvoerder problemen met de oplevering van het pand. Het wordt de tweede winkel in Den Bosch; eind februari nam Ernsting's family al zijn intrek in winkelcentrum Helftheuvelpassage.

Het is nog niet bekend of er in de tweede helft van het jaar meer winkels bijkomen. "De verdere planning voor het volgende boekjaar, dat in juli begint, is nog niet afgerond." Waarschijnlijk gaat de Nederlandse webshop in de herfst open, meldt de woordvoerder.

Ernsting's family maakte in september vorig jaar na 13 jaar zijn rentree in Nederland. De primeur was voor Wageningen. In hetzelfde jaar volgden nog Oss, Uden en Eindhoven.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 47.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ gratis vacactureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ tot 66% korting op RetailTrends-events.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!