Word member
Consumenten nog een stukje negatiever over economie

Consumenten nog een stukje negatiever over economie

Consumenten zijn in maart nog een stukje negatiever geworden over de economie. Het vertrouwen liep voor de zesde maand op rij terug, meldt het CBS.

Het consumentenvertrouwen kwam op -34 uit. In februari was dat -32. Daarmee ligt het vertrouwen veel lager dan het gemiddelde van -10 over de afgelopen 20 jaar.

Vooral hun oordeel over de economische situatie in de komende 12 maanden verslechterde. Ook het oordeel over de economie in de afgelopen 12 maanden verslechterde iets. 

De koopbereidheid van consumenten nam wat af in maart. Daarbij waren mensen negatiever over hun financiële situatie in de afgelopen 12 maanden en voor de komende 12 maanden. Ook vonden consumenten de tijd voor het doen van grote aankopen ongunstiger dan in februari.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!