Ergosleep opent tweede winkel in Nederland

Ergosleep opent tweede winkel in Nederland

Ergosleep heeft een jaar na zijn debuut op de Nederlandse markt een nieuwe winkel in Nederland geopend. Het tweede filiaal is gevestigd in Arnhem.

Het filiaal streek neer op de woonboulevard van de stad en is ruim 1.000 vierkante meter groot. De opening in het begin van maart kondigt het vervolg aan van de omnichannel strategie van het merk in de Nederlandse markt. Er zijn plannen om meer winkels in Nederland te openen, maar het merk geeft daar nog geen specifieke details over.

De eerste Nederlandse winkel werd vorig jaar in april geopend op woonboulevard Meubelplein Ekkersrijt in Son en Breugel, vlakbij Eindhoven. Met het openen van een eigen conceptstore vertelde het merk een belangrijke stap te zetten in zijn 'evolutie naar een volwaardig retailmerk'.

Ergosleep, een dochterbedrijf van het eveneens Belgische LS Bedding, verkoopt premium bedsystemen en bestaat al zo'n 30 jaar. Het merk is actief in 5 landen, met webshops en retailpartners in Duitsland, Oostenrijk en Frankrijk.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!