Wibra naar 41 voormalige Blokker-panden
Gepubliceerd op 8 april 2025 om 16:25
Wibra neemt op korte termijn 41 voormalige Blokker-winkels in gebruik. Ook in België breidt de textieldiscounter verder uit, onder meer met winkels van het failliete Casa. Dat zegt ceo Bas Duijsens in een interview met RetailTrends.
De overgenomen Blokker-winkels liggen volgens Duijsens 'van Valkenburg tot Groningen en van Lisse tot Dieren'. Niet elke locatie is al definitief – sommige panden zijn nog 'pending' - maar Duijsens sluit niet uit dat het totaal aantal Blokker-panden dat Wibra overneemt, oploopt tot uiteindelijk 45 tot 50.
Interesse in Casa-winkels
Over de grens met België kijkt Wibra met interesse naar de winkels van interieurwinkelketen Casa, dat vorige maand failliet ging. "De locaties passen goed bij onze formule en helpen ons terug te keren naar plekken waar we ooit geliefd waren", aldus Duijsens.
Wibra heeft momenteel ruim 300 winkels. De retailer is actief in Nederland, België en sinds vorig najaar ook in Frankrijk. "In mei opent onze tweede winkel in de regio van Lille en we zijn bezig met nog 2 winkels, meer richting het zuiden", zegt Duijsens. Hij verwacht eind dit jaar boven de 350 winkels uit te komen. "En misschien gaan we daar zelfs overheen", aldus de ceo.
Het volledige interview met Bas Duijsens over de overname van de Blokker- en Casa-winkels lees je hier.