Primark opent dit jaar eerste vestigingen in het Midden-Oosten

Primark opent dit jaar eerste vestigingen in het Midden-Oosten

Primark opent nog dit jaar zijn eerste vestingen in het Midden-Oosten. In totaal worden 4 winkels geopend in Koeweit en de Verenigde Arabische Emiraten.

De primeur is voor Koeweit, waar de Ierse modeketen in oktober van start gaat. Begin 2026 volgen 3 vestigingen in Dubai. Die komen in de Dubai Mall, Mall of the Emirates en City Centre Mirdif. 

“We zijn enthousiast om deze volgende stap in onze wereldwijde expansie te zetten en zien veel potentie voor Primark in de regio", aldus interim-ceo Eoin Tonge. Momenteel onderzoekt de retailer of het ook in andere markten binnen de regio kan uitbreiden. 

Inmiddels heeft Primark meer dan 460 winkels in 17 landen. Uit de presentatie van de halfjaarcijfers door moederbedrijf Associated British Foods (ABF) bleek onlangs dat de verkopen in de belangrijkste markt, Ierland en het Verenigd Koninkrijk, nog altijd achterblijven. Wel blijft de keten groeien op het Europese vasteland en in de Verenigde Staten.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!