Word member
Wrangler komt met eigen schoenenlijn

Wrangler komt met eigen schoenenlijn

Denimmerk Wrangler lanceert in samenwerking met schoenenbedrijf Genesco een eigen schoenenlijn. Genesco gaat de schoenen ontwerpen en vermarkten onder de naam Wrangler.

Wrangler wil zich met de samenwerking verder positioneren als lifestylemerk dat actief is in meerdere productcategorieën. Het merk wil zijn bereik vergroten en toegankelijker worden voor een bredere doelgroep. Tegelijkertijd profiteert Genesco, eigenaar van merken als Journeys, Schuh en Johnston & Murphy, van de merkbekendheid van Wrangler om zijn merkenportefeuille verder uit te bouwen.

De eerste collectie, die bestaat uit schoenen voor mannen, vrouwen en kinderen, wordt in het najaar van 2026 verwacht en combineert klassieke Wrangler-kenmerken met meer trendgerichte modellen. 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!