Wibra groeit uit zijn jasje: nieuw dc in Apeldoorn
Gepubliceerd op 1 September 2025 om 10:39
Wibra groeit uit zijn jasje. De discounter verhuist zijn distributieactiviteiten van Epe naar Apeldoorn. Het hoofdkantoor blijft in Epe.
Het huidige dc bij het hoofdkantoor, dat sinds 1978 in gebruik is, is te klein geworden. Wibra opende de afgelopen jaren tientallen winkels en ziet ook de verkopen via de webshop toenemen.
In het eerste kwartaal van volgend jaar verhuist de discounter daarom naar een groter dc op bedrijventerrein Ecofactorij in Apeldoorn. Daar komt ook het webshopmagazijn, dat nu nog in Vaassen zit. Alle medewerkers behouden hun baan.
"Voor ons is het belangrijk om dicht bij onze roots te blijven", zegt topman Bas Duijsens. "Tegelijkertijd groeit Wibra en hebben we een grotere locatie nodig om klaar te zijn voor de toekomst. In Apeldoorn hebben we die plek gevonden: dicht bij huis, vertrouwd en met ruimte om verder te bouwen." Voor het dc in Epe (foto) wordt een nieuwe bestemming gezocht.