Iets minder retailfaillissementen in september

Iets minder retailfaillissementen in september

In de detailhandel gingen in september 21 bedrijven failliet. Dat waren er 4 minder dan de maand ervoor, blijkt uit cijfers van het CBS.

Het aantal van 21 detailhandelaren dat op de fles ging in augustus is 7 minder dan in dezelfde maand vorig jaar. Over het hele jaar 2025 zijn voorlopig een stuk minder faillissementen (224) in de detailhandel dan in 2024 tot en met augustus (274).

In de categorie 'winkels in voedingsmiddelen' gingen afgelopen maand 4 bedrijven failliet. Dat is het hoogste aantal in die branche sinds april, toen er 5 winkels op de fles gingen. Alleen de categorieën winkels in consumentenelektronica en supermarkten en warenhuizen bleven gevrijwaard van faillissementen deze maand.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!