Armani Group heeft nieuwe ceo
Gepubliceerd op 16 oktober 2025 om 14:36
De Armani Group heeft Giuseppe Marsocci benoemd tot nieuwe ceo. Hij volgt oprichter Giorgio Armani op, die begin september op 91-jarige leeftijd overleed.
De aanstelling geldt met directe ingang. Marsocci werkt al 23 jaar binnen de groep en treedt met zijn benoeming ook toe tot de raad van bestuur. Hij was eerder ceo America en ondersteunt sinds 2019 Giorgio Armani rechtstreeks in het wereldwijde management van de groep, als plaatsvervangend algemeen directeur en global chief commercial officer.
"Zijn internationale professionele ervaring, diepgaande kennis van de sector en het bedrijf, samen met zijn nauwe band in de afgelopen jaren met de heer Armani, maken Marsocci de meest natuurlijke keuze", aldus Leo Dell'Orco, voorzitter van de raad van bestuur.
Het modehuis behaalde in 2024 een omzet van 2,3 miljard euro.