Minste retailfaillissementen in ruim 3 jaar

Minste retailfaillissementen in ruim 3 jaar

In de detailhandel gingen in oktober 12 bedrijven failliet. Dat is het minste aantal in ruim 3 jaar, blijkt uit cijfers van het CBS.

De laatste keer dat er maximaal 12 detailhandelaren in een maand op de fles gingen was in augustus 2022. Dat was in een periode dat er relatief weinig bedrijven failliet gingen, doordat er gedurende die jaren coronasteun was.

In de eerste 3 kwartalen van dit jaar gingen er 236 bedrijven in de detailhandel failliet. Ter vergelijking: vorig jaar waren dat er in dezelfde periode 310.

In de maand oktober bleven de branches supermarkten en warenhuizen, winkels in consumentenelektronica, winkels in overige huishoudwaren en winkels in recreatieartikelen volledig gevrijwaard van faillissementen.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!