Nieuw-Zeelands modemerk AS Colour opent winkel in Amsterdam
Gepubliceerd op 6 maart 2026 om 15:28
Foto: AS Colour
Het Nieuw-Zeelandse modemerk AS Colour opent voor het eerst een winkel in Nederland. Begin april gaat de vestiging open aan de Wolvenstraat, in winkelgebied de 9 Straatjes in Amsterdam.
Het is de eerste winkel voor het merk op het Europese vasteland. In Londen heeft AS Colour een winkel in de wijk Shoreditch.
AS Colour werd in 2005 opgericht in Auckland, Nieuw-Zeeland. Het merk levert zogeheten blank apparel: kleding zonder opdruk die bedoeld is om te bedrukken of te borduren.
Inmiddels telt het merk 27 winkels en 6 distributiecentra in Europa, de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Australië en Nieuw-Zeeland. Het bedrijf opende eind 2024 een magazijn van 6.000 vierkante meter op het Schiphol Trade Park in Hoofddorp, om snellere leveringen mogelijk te maken, transportkosten te verlagen en importheffingen te vermijden voor leveringen binnen de EU. Ook is er een showroom van het merk gevestigd.