Vespo Groep lijft 6 woon- en textielmerken in, waaronder RetailRookie Joarz

Vespo Groep lijft 6 woon- en textielmerken in, waaronder RetailRookie Joarz

Vespo Groep heeft meerdere merken overgenomen van Dutch Home Company. De woon- en textielmerken Cinderella, Damai, DDDDD, Summerset, Seahorse en Joarz krijgen daarmee een nieuwe eigenaar.

''Deze merken sluiten naadloos aan bij onze ambitie om verder te groeien in het home & livingsegment en onze klanten een breder en sterker aanbod te bieden'', stelt eigenaar Ed Veelenturf van Vespo Groep. Vespo Groep gaat de merkposities naar eigen zeggen zowel nationaal als internationaal verder ontwikkelen. 

Dutch Home Company stoot de merken af als onderdeel van een strategische heroriëntatie. ''Met deze stap brengen wij meer focus aan in onze organisatie'', zegt cfo en bestuurder Frank Fränkel. Het concern wil zich voortaan richten op zijn merken binnen onder andere het verlichtingssegment.

Joarz was 1 van de 10 RetailRookies 2020-2021. Oprichter Jorien Huigen verkocht haar bedrijf in 2022 aan investeringsmaatschappij Averest Capital. Dat bedrijf heeft sinds 2020 een meerderheidsbelang in Arli Group, dat tegenwoordig onder de naam Dutch Home Company opereert.

Vespo Groep is een Nederlands bedrijf dat textielproducten voor de home & livingmarkt ontwikkelt, produceert en distribueert. Ook merken als Walra, Dindi en Byrklund zitten in het portfolio. 



Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!