Abercrombie & Fitch begint jaar met recordomzet

Abercrombie & Fitch begint jaar met recordomzet

Abercrombie & Fitch is het boekjaar 2026-2027 sterk begonnen. De Amerikaanse modeketen kwam tot een recordomzet van 1,1 miljard dollar (bijna 950 miljoen euro), 2 procent meer dan een jaar eerder.

Dat was vooral te danken aan de prestaties in Noord- en Zuid-Amerika. In deze verreweg belangrijkste regio nam de omzet in de 13 weken tot 2 mei met 3 procent toe tot bijna 900 miljoen dollar.

In Azië-Pacific stegen de verkopen met 24 procent. In de EMEA-regio daalde de omzet met 10 procent, onder meer als het gevolg van de onrust in het Midden-Oosten. Het merk Abercrombie groeide met 3 procent, terwijl Hollister stabiel bleef.

Topvrouw Fran Horowitz wijst erop dat Abercrombie & Fitch nu al 14 kwartalen op rij groei laat zien. Voor het hele boekjaar verwacht ze een omzetstijging van 3 tot 5 procent. De nettowinst viel in het eerste kwartaal wel lager uit: 68,1 miljoen dollar, tegen 81,7 miljoen een jaar eerder.

In maart keerde Abercrombie & Fitch met een winkel terug in Nederland, in de Kalverstraat in Amsterdam. Tot 2023 zat de keten 12 jaar in de Leidsestraat in de hoofdstad.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Altijd op de hoogte van de laatste trends in de retailsector.

Schrijf je nu in voor de nieuwsbrieven van RetailTrends.

Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Vul uw wachtwoord nogmaals in ter controle.

Je bent toegevoegd aan onze mailinglijst!

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!