Sieraden- en kledingmerk My Jewellery heeft Job Achterkamp benoemd tot head of marketing strategy & intelligence. Achterkamp werkte de afgelopen 7 jaar voor Coolblue.
"Na 7 jaar bij Coolblue kan ik met vertrouwen zeggen dat ik blauw ben geschilderd. Nu wil ik wat roze toevoegen", schrijft hij op LinkedIn. In zijn functie gaat hij zich richten op de marketingstrategie en datagedreven besluitvorming.
Achterkamp startte in 2019 bij de elektronicaketen als analist marketing mix modeling en bekleedde in de jaren daarna verschillende marketingfuncties. Van april 2024 tot en met juni 2026 was hij manager brand marketing analytics, een rol waarin hij merkstrategie combineerde met data-analyse.
My Jewellery benoemde onlangs nog Inge van Heumen tot head of marketing. Zij was de afgelopen 2 jaar verantwoordelijk voor marketing en sales van Otto Nederland.
My Jewellery begon in 2011 als webwinkel van oprichter Sharon Hilgers en groeide uit tot een internationale retailer met meer dan 50 winkels in Nederland, België, Duitsland en Frankrijk, naast een webshop. Het merk wil uitbreiden naar ongeveer 125 vestigingen.
Reacties 0