Sieraden- en kledingmerk My Jewellery heeft zijn eigen app gelanceerd. Zo wil het naar eigen zeggen de community 'nog dichter bij het merk brengen'.
"Dit is nog maar het begin, en we kunnen niet wachten om inspirerende ervaringen voor onze gemeenschap te blijven creëren, zowel online als offline", meldt My Jewellery.
In de app kunnen klanten de nieuwste collecties bekijken en bestellen, maar ook inspiratie opdoen. Ook bevat de app onder meer een persoonlijke wishlist, pushmeldingen over nieuwe collecties, restocks en verzendupdates, evenals exclusieve producten die alleen via de app verkrijgbaar zijn.
Ook offline blijft het merk doorgroeien. Onlangs opende het merk zijn 65e winkel, in Venlo. Oprichter Sharon Hilgers kondigde toen ook aan dat ze naar Zuid-Frankrijk gaat om daar het merk verder uit te bouwen.
Reacties 0