Polspotten-ceo Juliette van der Eerden verlaat het bedrijf. Ook sluit de winkel van het designlabel in Amsterdam, meldt een voormalig winkelmedewerker.
Van der Eerden kondigt haar vertrek aan op LinkedIn. Vanaf 2021 bekleedde ze de rol van coo/cfo binnen het bedrijf. Sinds vorig jaar was ze ceo. Ze volgde daarmee Victor van Nieuwenhuizen op, die 5 jaar ceo was van Polspotten en daarvoor van Sissy-Boy. Het is niet bekend wie Van der Eerden opvolgt en waarom ze vertrekt. Ze schrijft: "Nu de transformatiefase achter de rug is, voelt dit als het juiste moment om het stokje door te geven en ruimte te maken voor een nieuw hoofdstuk."
Winkelsluiting
Een winkelmedewerker kondigt eveneens zijn vertrek op LinkedIn. Na 4 jaar stopte hij op 13 juni met zijn functie 'omdat de winkel gaat sluiten'. In de reacties onder de post laat hij weten dat Polspotten als bedrijf wel blijft bestaan. Voormalig ceo Victor van Nieuwenhuizen bedankt hem in de reacties voor 'de mooie periode' in de winkel.
Het is niet bekend waarom en wanneer de winkel sluit. De brandstore op de Westerstraat 187, midden in de Jordaan, is momenteel een outletstore, zo is te lezen op de website van het designlabel. Hier wordt een wisselende collectie van onder andere meubels, woonaccessoires en verlichting aangeboden.
Polspotten werd in 1986 opgericht door Erik Pol. Na een vakantie in Spanje startte hij met de verkoop en import van terracotta potten. Inmiddels is het assortiment uitgebreid en verkoopt het merk ook lampen, servies, accessoires en meubilair. Volgens de website levert Polspotten rechtstreeks in Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk en Duitsland. Polspotten is via verkooppunten en partnerwebshops in meer dan 95 landen verkrijgbaar.
Polspotten reageerde nog niet op vragen van RetailTrends.
Reacties 0