Word member
Victoria Beckham boekt voor het eerst winst

Victoria Beckham boekt voor het eerst winst

Na jaren van verlies rapporteert het bedrijf voor het eerst in zijn bijna 20-jarige bestaan zwarte cijfers.

Victoria Beckham Holdings rapporteert over het afgelopen jaar voor het eerst in zijn bijna 20-jarige bestaan zwarte cijfers. De operationele winst van het bedrijf kwam uit op 7,3 miljoen pond (8,5 miljoen euro), waar een jaar eerder nog een verlies van 1,6 miljoen pond (bijna 1,9 miljoen euro) werd genoteerd, meldt de Financial Times.

De totale omzet van het luxe mode- en beautymerk steeg ten opzichte van het voorgaande jaar met 15 procent naar 129,8 miljoen pond (ruim 151 miljoen euro). Met de positieve resultaten komt er een einde aan een lange periode van verliezen voor het in 2008 opgerichte modemerk.

De omzetstijging wordt voor een belangrijk deel gedreven door de in 2019 opgerichte beautytak, die volgens het bedrijf inmiddels goed is voor ongeveer twee derde van de totale omzet.

Het bedrijf is voor het grootste deel in handen van Victoria en David Beckham, terwijl NEO Investment Partners, dat 9 jaar geleden instapte als belegger, een belang van 30 procent heeft.

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 57.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members.

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!