Word member
NZA New Zealand Auckland breidt verder uit in Nederland

NZA New Zealand Auckland breidt verder uit in Nederland

In Enschede is de 25e reguliere Nederlandse winkel geopend.

NZA New Zealand Auckland heeft zijn 25e reguliere winkel in Nederland geopend. Het gaat om een franchisevestiging in Enschede.

De zaak van het Nederlandse modemerk bevindt zich in de Twentse stad op Langestraat 13, waar eerder My Jewellery zat. Die keten is naar een groter pand in die straat verhuisd. NZA heeft in Nederland ook nog 2 outletzaken, in Lelystad en Roosendaal. 

Verder heeft NZA zowel in België als Duitsland 13 winkels, waarmee het totaal op 53 uitkomt. Het merk wil graag meer vestigingen en roept daarom franchisers op zich te melden. 

NZA werd in 2008 opgericht door Eric Schraven en Laurens van der Kroft. Het merk ontwerpt naar eigen zeggen stijlvolle kleding voor de avontuurlijke man.

 

Dit is een premium artikel

Verder lezen?

Sluit je net als 2.500 bedrijven aan bij de RetailTrends-community

Slechts €10 voor de eerste maand

Word member van RetailTrends en krijg;
✅ toegang tot alle premiumcontent;

✅ net als 57.500 nieuwsbriefabonnees dagelijks het laatste nieuws in je mailbox;

✅ toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members.

✅ gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs;

✅ toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!