Word member
Nog geen doorstart voor damesmodemerk Zilch

Nog geen doorstart voor damesmodemerk Zilch

Het failliete damesmodemerk Zilch heeft ondanks interesse van enkele partijen nog geen doorstart kunnen maken. Dat meldt een collega van curator Sjef Bartels desgevraagd aan RetailTrends.

De 5 winkels in Amsterdam (2), Rotterdam, Utrecht en Maastricht blijven in elk geval tot en met zondag open. De webshop is sinds het faillissement, begin vorige maand, uit de lucht.

Of er alsnog een doorstart komt, is volgens de collega van de curator moeilijk te zeggen. In het algemeen neemt die kans af naarmate een faillissement langer duurt.

Curator Bartels meldde eerder dat het faillissement waarschijnlijk het gevolg is van de coronacrisis en een mislukte expansie. "Ik heb de indruk dat ze niet helemaal lekker uit de coronaperiode zijn gekomen", zei hij tegen RTL Z. "Daarnaast hebben ze met Antoon een ander merk proberen op te zetten. Dat heeft veel geld en energie gekost, maar is uiteindelijk mislukt."

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Dit artikel krijg je cadeau. Lees alles van RetailTrends voor slechts € 10,- (eerste maand).

Word member Of log in

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!