Word member

Omzet Zalando groeit met 35 procent

De omzet van Zalando is in de eerste drie maanden van dit jaar met 35 procent gegroeid ten opzichte van een jaar eerder. In totaal boekte de Duitse etailer 501 miljoen euro omzet, tegen 372 in 2013. Dat heeft Zalando vrijdag bekendgemaakt.

Zalando profiteerde onder meer van betere weeromstandigheden in de eerste drie maanden van dit jaar. De operationele marge verbeterde, maar blijft volgens Rubin Ritter, lid van de raad van bestuur, negatief. “De verbetering in het eerste kwartaal onderstreept ons plan om dit jaar een flinke stap te zetten richting het break-even-punt”, stelt hij. Dat wordt dit jaar echter nog niet bereikt.

Zalando registreerde in het eerste kwartaal in totaal 332 miljoen bezoekers, tegenover 275 miljoen een jaar eerder. 38 procent van het verkeer is afkomstig van mobiele apparaten.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!