Word member
Takeaway.com koopt ‘logistieke marktplaats’

Takeaway.com koopt ‘logistieke marktplaats’

Takeaway.com heeft de Belgische en Duitse activiteiten van Resto-In overgenomen. Het moederbedrijf van Thuisbezorgd.nl omschrijft de sectorgenoot als ‘een logistieke marktplaats voor online foodbezorging’.

Resto-In stond in Duitsland bekend als Bloomsburys en is actief in Berlijn, Hamburg en Brussel. In de twee Duitse steden is Takeaway.com met Lieferando.de, in Brussel sinds de overname van Just Eat met Pizza.be. Daarom versterkt de koop van Resto-In naar eigen zeggen ‘de aanwezigheid en het aanbod in beide landen’.

Een overnamebedrag wordt niet bekendgemaakt. Takeaway.com heeft in Duitsland grote concurrentie van Delivery Hero. De maaltijdbezorger kiest er daarom naar eigen zeggen bewust voor om nog verlies te draaien bij onze oosterburen, omdat de focus op groei ligt.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!