Word member
'Te veel regels voor bevoorraden van binnensteden'

'Te veel regels voor bevoorraden van binnensteden'

Het aantal regels om winkels in de binnensteden te bevoorraden moet flink worden teruggebracht. Daarvoor pleiten verschillende brancheorganisaties, die hun wensenlijstje donderdag overhandigen aan de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG).

Detailhandel Nederland, Koninklijke Horeca Nederland, Transport en Logistiek Nederland, verladersorganisatie Evofenedex en Thuiswinkel.org stellen dat alle verschillende regels lastig zijn voor hun planners. Elke gemeente heeft volgens hen ‘in de raadszaal weer een andere aanpak bedacht’.

De organisaties willen dat gemeenten dezelfde regels hanteren voor het bevoorraden van winkels. Datzelfde geldt voor de milieueisen waar vrachtwagens aan moeten voldoen als hun lading wordt afgeleverd bij ondernemers in de binnenstad.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!