Word member
'Tesco bestrijdt Aldi en Lidl met eigen discountketen'

'Tesco bestrijdt Aldi en Lidl met eigen discountketen'

Tesco is van plan een eigen discountformule in de markt te zetten. De grootste supermarktketen van het Verenigd Koninkrijk zou zich hiermee willen wapenen tegen Aldi en Lidl, meldt The Times.

De nieuwe formule zou een beperkt aanbod hebben van zo’n drieduizend producten, tegenover 25 duizend in de reguliere Tesco-winkels. De supermarktketen zou al adviseurs hebben ingehuurd voor de ontwikkeling van de keten, terwijl verschillende leveranciers een geheimhoudingsverklaring hebben ondertekend. Tesco wil niet op de geruchten reageren.

De grote Britse supermarkten hebben al langere tijd last van de Duitse discounters. Vorig jaar groeiden Aldi en Lidl met bijna twintig procent in het land, terwijl Tesco, Morrisons, Sainsbury's en Asda gemiddeld met 1,6 procent groeiden. Het gezamenlijke marktaandeel van beide Duitse spelers is inmiddels twaalf procent, terwijl Tesco goed is voor 28 procent.
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!