Word member
Picnic: 'Misschien naar vijftig procent marktaandeel'

Picnic: 'Misschien naar vijftig procent marktaandeel'

Online supermarkt Picnic verwacht over vijf jaar een marktaandeel van minimaal tien procent te hebben. Dat zegt medeoprichter Joris Becker in een interview met management scope. De thuisbezorger is overtuigd van zijn kracht en denkt zelfs uiteindelijk tot een marktaandeel van vijftig procent te komen.

“Als ze eenmaal besteld hebben, blijven ze bestellen en alleen maar meer”, zegt Beckers over de klanten van Picnic. Vooral gezinnen zouden al zo snel wennen aan deze manier van boodschappen doen dat zij niet meer zonder kunnen. “Dat zegt mij dat onze klanten nooit meer weg willen”.

Volgens Beckers wordt op termijn meer dan een kwart van de boodschappen online gedaan. Picnic verwacht daar tegen die tijd marktleider in te zijn. Om dat te bereiken wil het bedrijf in meer steden actief worden. Ook zullen de activiteiten in de huidige steden worden uitgebreid.

De online super groeide in drie jaar tijd naar een omzet van honderd miljoen. Dit jaar verwacht het bedrijf tweehonderd miljoen om te zetten.

Reacties 3


jasper peperkamp 2 mei, 22:02

@Bram

Moeten ze de karretjes mischien laten rijden door robbots. Of robbots boodschappen laten doen in de supermarkt. Leuk voor het personeel.


Bram Bosch 12 sep, 03:00

Een systeem waarbij de klant zelf naar je toe komt en alles zelf pakt, betaalt en naar zijn eigen huis brengt, veranderen in een systeem waarbij jij alles voor hem moet doen? Het lijkt me niet logisch.


Seb Seb 10 sep, 18:26

als Ahold slim is, kopen ze Picnic zodra ze landelijke dekking hebben.

Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!