Word member
Overname moederbedrijf Pearle en Eye Wish toch weer onzeker

Overname moederbedrijf Pearle en Eye Wish toch weer onzeker

De overname van optiekketen GrandVision, het moederbedrijf van Pearle en Eye Wish, is toch weer onzeker geworden. Het Frans-Italiaanse concern EssilorLuxottica mag van de deal afzien.

Dat heeft het arbitragehof in Genève geoordeeld in een zaak die was aangespannen door EssilorLuxottica. Het moederbedrijf van onder meer Ray-Ban en Oakley is van mening dat GrandVision eenzijdig de voorwaarden van de koopovereenkomst heeft geschonden. Zo sloot GrandVision tijdens de coronacrisis tijdelijk veel winkels. Het hof gaf EssilorLuxottica dus gelijk, nadat het bedrijf eerder andere zaken verloor.

De uitspraak betekent niet automatisch dat de deal, waarmee zo'n 7,2 miljard euro is gemoeid, niet doorgaat. EssilorLuxottica meldt dat het 'zijn opties weegt'. 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!