Word member
Action wil groeien in de grote steden van België

Action wil groeien in de grote steden van België

Action ziet ruimte voor groei in Belgische grote steden als Brussel, Antwerpen en Charleroi. Dat zegt ceo Sander van der Laan in een interview met Trends Tendances

"We zijn wat meer gaan focussen op de grote steden", aldus Van der Laan. "Meer recentelijk zijn we ook gestart met het openen van filialen in winkelcentra. Dat zouden we tien jaar geleden niet hebben gedaan. Winkelcentra zouden destijds ook geen rekening met ons hebben gehouden."

Action wil daarnaast dichter naar de klant toe komen. "We willen daar zijn waar de klant is. Aangezien we al bijna tweehonderd filialen in België hebben is het tijd dichter bij de stadscentra te gaan zitten als we nog wat meer winkels willen openen."


Sander van der Laan spreekt op 9 september op het evenement RetailTrends Live. Kaartjes voor dit event koop je hier.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!