Word member
Zalando breidt snel uit in Oost-Europa

Zalando breidt snel uit in Oost-Europa

Zalando is nu ook actief in Kroatië, Estland en Letland. Vorige maand voegde de modewebwinkel ook al drie landen in Oost-Europa toe.

De drie nieuwe landen volgen op Litouwen, Slovenië en Slowakije, waar consumenten sinds juni terecht kunnen op het platform. In alle zes landen kunnen klanten vanaf nu ook gebruikmaken van het partnerprogramma, waarbij merken en retailers hun eigen online verkoop via de site van Zalando laten verlopen. Volgend jaar gaat Zalando naar Hongarije en Roemenië.

De uitbreiding betekent volgens Zalando een nieuwe stap richting het einddoel op het startpunt in Europa voor mode te worden. De e-commercespeler is nu actief in 23 markten en heeft zo’n 42 miljoen actieve klanten.
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!