Word member
Snelgroeiende flitsbezorger Gorillas benoemt people officer

Snelgroeiende flitsbezorger Gorillas benoemt people officer

Flitsbezorger Gorillas breidt zijn managementteam uit met Deena Fox. Als global chief people officer wordt ze verantwoordelijk voor de bedrijfscultuur en de wereldwijde personeelsstrategie.

Gorillas is in mei vorig jaar opgericht in Berlijn en heeft inmiddels meer dan tienduizend medewerkers. Die snelle groei gaat gepaard met kritiek op het reilen en zeilen bij de flitsbezorger, vooral in Duitsland. Zo legden fietskoeriers in Berlijn het werk neer uit protest tegen het ontslag van een collega die te laat op zijn werk was verschenen. Ook klaagden koeriers over de hoge werkdruk en voelden ze zich niet veilig.

Fox, die verantwoordelijk was voor het personeelsbeleid bij Hugo Boss, Jet en Oscar Health, moet Gorillas in rustiger vaarwater brengen. Ze zal als lid van de raad van bestuur rechtstreeks aan oprichter en ceo Kagan Sümer rapporteren.

Gorillas is inmiddels actief in 55 steden, in negen landen. In Nederland rijden de fietskoeriers rond in Amsterdam, Arnhem, Den Haag, Groningen, Haarlem, Leiden, Nijmegen, Rotterdam, Tilburg en Utrecht. Binnen tien minuten staan ze aan de deur.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!