Word member
BenBits aangeklaagd door Perfetti Van Melle

BenBits aangeklaagd door Perfetti Van Melle

Kauwgomfabrikant Perfetti Van Melle Benelux BV heeft een klacht tegen kauwgommerk BenBits ingediend bij de Reclame Code Commissie.  

Volgens BenBits zegt Perfetti, producent van onder andere Mentos, dat de kauwgom van BenBits ‘niet bereid is op basis van een natuurlijke gombasis’ en dat de kauwgom van het duurzame kauwgommerk daarom niet het label ‘natuurlijk’ mag dragen. 

BenBits stelt dat hier geen sprake van is. “Deze grote kauwgomfabrikanten verdienen veel geld met plastic-houdende kauwgom en hebben duidelijk last van kleine, innovatieve spelers zoals BenBits”, aldus ceo Milan Dontje. Perfetti was niet bereikbaar voor commentaar. 

Donderdag 9 september vindt de zitting plaats, bevestigt een woordvoerder van de Reclame Code Commissie tegenover RetailTrends. De uitspraak zal na een aantal weken worden gedaan, waarna vervolgens nog in beroep kan worden gegaan.

Zie ook: Hoe BenBits uit het dal der vergetelheid probeert te kruipen

Reacties 1


H J 7 sep, 14:56

¡ Go BenBits Go !

Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!