Word member
Gap klaagt Kanye West aan 

Gap klaagt Kanye West aan 

Gap heeft rapper Kanye 'Ye' West aangeklaagd. De kledingwinkelketen wil dat de rapper opdraait voor een schadevergoeding van bijna 2 miljoen euro. Dat blijkt uit documenten waarover The New York Post beschikt. 

Vastgoedbedrijf Art City Center verhuurde een pand in Los Angeles aan Gap waar de kledinglijn van de rapper werd verkocht. In het pand zouden allerlei aanpassingen gedaan zijn, waarvoor geen toestemming was gevraagd. Het vastgoedbedrijf wil dat Gap opdraait voor deze kosten om het pand te herstellen.

Gap eist dat Kanye West voor deze kosten, van zo'n 2 miljoen euro, opdraait. Volgens de modeketen zouden de aanpassingen gedaan zijn voor de verkoop van producten van de rapper

De samenwerking tussen Gap en Kanye West werd vorig jaar september stopgezet wegens een conflict. Nadat West antisemitische uitspraken deed werden ook alle Yeezy Gap-producten uit de winkels verwijderd. Ook Adidas en Balenciaga verbraken de samenwerking met de rapper.
 

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!