Word member
Nederlandse directeur Getir vertrekt

Nederlandse directeur Getir vertrekt

Florian Brunsting draagt het stokje over aan head of supply chain, Alexander Streefkerk.

Getir Nederland-directeur Florian Brunsting vertrekt. Alexander Streefkerk neemt de directeursrol van hem over.

Dat maakt Brunsting bekend op LinkedIn. Hij werkte bijna 2,5 jaar als directeur van Getir Nederland en zegt nu ‘even pauze te nemen’ voordat hij begint aan een nieuw avontuur. Wat Brunsting gaat doen is nog onbekend. 

Wel maakt hij zijn opvolger bekend. Alexander Streefkerk neemt de rol als directeur op zich. Streefkerk werkt sinds oktober 2021 als head of supply chain bij Getir Nederland. 

De flitsbezorger kocht onlangs de Amerikaanse online supermarkt FreshDirect van Ahold Delhaize. Getir ziet de koop van het bedrijf als een kans om harder te kunnen groeien in de Verenigde Staten. In Nederland breidde de flitsbezorger onlangs zijn bestaande samenwerking met Thuisbezorgd.nl uit. Ook een deel van Getir-dochter Gorillas is op het bezorgplatform te vinden.  
 

Verder lezen?

Word member en lees onbeperkt Premium

  • Onbeperkt toegang tot alle premiumcontent
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
  • Toegang tot RetailTrends-events, exclusief voor members
  • Gratis vacatureplaatsingen op RetailTrends Jobs
  • Toegang tot contactgegevens in RetailTrends Connect
Word member - nu slechts €10

Al 2.500 bedrijven zijn onderdeel van de RetailTrends-community


of

Laat je mail achter en lees direct verder

  • Gratis toegang tot dit artikel
  • Dagelijks het laatste nieuws in je mailbox
Er staan fouten in het formulier. Corrigeer je invoer en probeer het opnieuw.

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!