Word member
Koffiemerk Wakuli opent winkel in Utrecht

Koffiemerk Wakuli opent winkel in Utrecht

Wakuli opent in april een nieuw filiaal in Utrecht. Het wordt daarmee de eerste vestiging van de koffieketen buiten Amsterdam.

De koffieketen opent zijn winkel in de Twijnstraat in het centrum van Utrecht. Op LinkedIn laat het bedrijf weten dat Utrecht de voor de hand liggende keuze was, mede vanwege de vele abonnementsklanten: “Het is een geweldige bruisende stad met stijlvolle, vooruitstrevende mensen en dicht genoeg bij Amsterdam om met ons huidige team bouw- en winkelmanagement te kunnen verzorgen.”

Oprichter Yorick Bruins vertelde eerder al tegen RetailTrends dat hij ruimte ziet voor nog 10 winkels, naast de 5 die het bedrijf nu heeft. De huidige winkels van het merk zitten allemaal in de hoofdstad. Naast Utrecht wil het bedrijf ook graag filialen openen in Haarlem, Groningen, Nijmegen en Tilburg.

Lees hier het hele interview met Wakuli-oprichter Yorick Bruins in het 200ste nummer van RetailTrends, waarin hij vertelt over koffie verkopen met een missie.

Reacties 0


Schrijf een reactie


Om te kunnen reageren dien je een account aan te maken of in te loggen.

Maak een gratis account aan Inloggen

Pushberichten ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste retailnieuws!